Неділя, 17.12.2017, 08:19

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО

Вовчанського МНВК:

І етап

Формування навчальних груп проводиться на основі заяв учнів та батьків, враховуючи їх бажання та нахили опанувати ту чи іншу професію. Адміністрацією та вчителями комбінату, психологами загальноосвітніх шкіл протягом навчального року з учнями 9 класів проводиться профорієнтаційна робота. Учні ознайомлюються з професіями, які можна набути, навчаючись у комбінаті. З лютого по квітень місяць проводяться “Тижні професій”. У квітні-травні проводяться Дні відкритих дверей для учнів 9-х класів з метою ознайомлення  з навчальними кабінетами, навчально-виробничими майстернями, лабораторіями та вчителями і майстрами виробничого навчання МНВК.

Розроблено анкети та тести для визначення здібностей учнів, їх нахилів до певних типів професій та професійної придатності. Дані цих анкет та тестів враховуються при зарахуванні учнів на навчання на певну професію.

ІІ ЕТАП

При виборі учнями професії враховуються інтереси та здібності, їх стан здоров’я та фізичний розвиток. Комплектування груп проводиться на протязі вересня місяця. Протягом місяця навчання, учні визначають правильність свого вибору, а адміністрація комбінату та учителі  встановлюють відповідність та профпридатність учнів до вимог певної професії.

ІІІ ЕТАП

Навчальні групи затверджуються наказом директора комбінату, в якому вказується професія,   склад навчальної групи  . Списки учнів заносяться в книгу наказів по руху учнів.

До Вовчанського МНВК приймаються на навчання   незайнята частина молоді та громадяни.

Які документи потрібно подати для вступу у Вовчанський МНВК

ДЛЯ ВОДІЇВ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ КАТЕГОРІЇ:"В",   "С",» Тракторист –машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва  (категорія «А1»):

- заява від батьків;

- копія паспорта, індифікаційного коду чи копія свідоцтва про народження;

- медична довідка щодо придатності керування транспортним засобом;

- фотокартка 3х4 (4шт.).

Обов'язкова умова прийняття учня на навчання за професією

" Водія автотранспортних засобів" : на час закінчення навчання має бути повних 17 років!

НА НАВЧАННЯ ЗА ПРОФЕСІЄЮ "ОПЕРАТОР КОМП'ЮТЕРНОГО НАБОРУ","Швейна справа"   :

- заява батьків;

- свідоцтво про народження.