Середа, 18.10.2017, 05:44

Головна » 2016 » Січень » 15 » ОГОЛОШЕННЯ

28.01.2016 року відбудеться засідання педагогічної ради

Форма проведення : педагогічна рада – консиліум

1. Про  виконання  рішень  попередньої  педради.(Інформація Руденко Л.М.)

2. Про роль контролю та стимулювання навчальної діяльності  у підвищенні рівня якості знань учнів  та розвитку їхньої творчої активності .( Доповідь Руденко Л.М.):

2.1.Дотримання принципу об’єктивності оцінювання. Здійснення індивідуального підходу до школярів у процесі контролю і стимулювання навчальної діяльності учнів. (Творча група вчителів: Волков С.О., Васьківський І.М., Акімов А.О.)

2.2. Урізноманітнення  форм  і методів контролю за рівнем навчальних досягнень учнів.   (Творча група вчителів:   Вдовіченко В.Б.,

Бородай О.М., Радченко М.О.)

2.3. Реалізація індивідуального підходу до школярів та диференціації навчання  у процесі    контролю і стимулювання навчальної діяльності учнів. Робота з обдарованими дітьми .(Творча група вчителів: Пасинок І.В.,Костенко О.Ю.,Поступний Д.В.).

3.Про  посилення національно – патріотичного виховання   молоді як  пріоритетного  завдання комбінату.(Виступ Старосільського  М.І.)

3.1 .  Яким має бути національно-патріотичне виховання в Україні   ХХІ століття?  (Творча група:Волкова І.В .,Мягкий Р.С.,Краско С.Д.)

Переглядів: 93 | Додав: Doctor | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    Як ви вважаєте чи потрібна професія "оператор ПК"?