Середа, 18.10.2017, 05:49

Головна » 2016 » Грудень » 31 » Оголошення!
Оголошення!

10.01.2017 року відбудеться засідання педагогічної ради

1. Про  виконання  рішень  попередньої  педради.(Інформація Руденко Л.М.)

2. Про формування в учнів навичок використовувати набуті знання та вміння в реальних життєвих ситуаціях .(Старосільський М.І.)

2.1.Формування в учнів навичок використовувати набуті знання й вміння в реальних життєвих ситуаціях на основі впровадження сучасних інформаційних технологій у навчальний процес. (Васьківський І.М.,Волкова І.В.)

2.2. Моделювання життєвих і проблемних ситуацій на уроках профілю «Водій автотранспортних засобів (категорія «В») ( Пасинок І.В.,

Поступний Д.В.,Костенко О.Ю.)

2.3. Впровадження технологій продуктивного навчання на уроках профілю «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А1»)(Акімов А.О.)

2.4. Формування життєвих  компетентностей учнів на профілі «Водій автотранспортних засобів (категорія «С») (Вдовіченко В.Б.,Мягкий Р.С.,Радченко М.О.)

3. Результати моніторингових досліджень  за підсумками І семестру  2016-2017 н.р. (Руденко Л.М.).

Переглядів: 31 | Додав: Doctor | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.