Четвер, 13.08.2020, 06:47
Вовчанський міжшкільний
навчально-виробничий комбінат

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Онлайн антивірус
Друзі сайту

Звіт голови ПК Вовчанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Вдовіченка В.Б. за 2015 р

         Колективний договір між керівником та ПК Вовчанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату укладений на період 2013-2015 є дійсним з додатками.

         Профспілковий комітет налічує – 30 чоловік, що складає 100% загальної чисельності працівників. Вовчанського МНВК.

         Свою роботу ПК здійснює відповідно до законів, нормативних актів, вищих профспілкових органів які регулюють діяльність профспілки,а також згідно з планом своєї роботи. ПК свою діяльність зосереджує на питаннях соціального захисту, забезпеченні громадянського контролю за дотриманням законодавства про працю і охорону праці.

         ПК реалізує свої повноваження в питаннях погодження розподілу навчального навантаження, тарифікаційних списків, розкладу уроків, графіків відпусток, заходів щодо охорони праці тощо.

         За 2015 рік виплату заробітної плати, відпускні та оздоровчі виплачують своєчасно за винятком затримок авансу на 2-3 дні згідно діючого колективного договору. Передбачені законодавством доплати і надбавки, здійснюються в  повному обсязі за винятком винагороди за сумлінну працю.

         В порушенні чинного законодавства педагогам, під час відряджень на курси, не виплачені добові, кошти на проїзд і проживання, плата за навчання.

         Серед педагогічних працівників які працюють у Вовчанському МНВК з вищою фаховою освітою –8 чолові, з середньою спеціальною освітою – 6 чоловік, мають вищу кваліфікаційну категорію – 1 чоловік, першу – 4 чоловік, другу – 3 чоловік, спеціаліст – 6 чоловік.

          Тарифікація педпрацівників  у Вовчанському МНВК здійснюється з урахуванням вимог чинного законодавства з питань нормування і оплата праці та Інструкції «про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», затвердженої наказом Міністерства освіти України № 102 від 15.04.98. Із метою об’єктивного розподілу навчальних годин у закладах освіти видаються накази про попередній розподіл педагогічного навантаження на наступний навчальний рік, як передбачено ст.32 КЗпП України. Щорічно станом на 1 вересня затверджується наказами навчальне навантаження педпрацівників на поточний навчальний рік. Зазначені накази погоджуються з профспілковим комітетом, що підтверджено протоколами засідань виробничих профспілкових органів.

          Під час нарахування заробітної плати враховуються кваліфікаційні категорії і розряди здійснюються надбавки за вислугу років та за престижність праці.

          Відповідно до вимог галузевої та регіональної угод доплати за роту у нічний час здійснюється у розмірі 40%.

          Колективний договір включає всі положення які регулюють трудові та соціально-економічні відносини між працівником та адміністрацією.

          В МНВК розроблені правила внутрішнього трудового розпорядку які є додатком до колективного договору.

          На початку календарного року за погодженням з профспілковим комітетом складається графік відпусток.

          Заходи пов’язані з охороною праці співробітників МНВК здійснюється на достатньому рівні. За 2015 рік нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, не зафіксовано. Реєстрація всіх видів інструктажів проводиться вчасно.

          Кошти згідно кошторису ПК на 2015 рік використані в повному обсязі.

   Голова ПК                                                     В.Б. Вдовіченко

 

 

Ігра ПДР
 • Ігра ПДР ПЕРЕХРЕСТЯ
 • Наші фото
  Наше опитування
  Як ви оцінюєте робітничу професію?
  Всього відповідей: 35
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  Пошук
  Наша кнопка
  с.Симинівка © 2020Хостинг від uCoz