Четвер, 13.08.2020, 08:06
Вовчанський міжшкільний
навчально-виробничий комбінат

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Онлайн антивірус
Друзі сайту
трактористи

Основне завдання сільського господарства полягає в тому, що забезпечити всебічне підвищення ефективності землеробства і тваринництва для більш повного задоволення потреб населення України у продуктах харчування і промисловості у сировині. Виникнення цього завдання вимагає максимального докладання зусиль і знань по засвоєнню та вдосконаленню сільськогосподарської техніки.

Підвищення ефективності використання сільськогосподарської техніки значною мірою залежить від кваліфікації спеціалістів. Тільки добре підготовлені механізатори, які повністю оволоділи сучасною технікою і технологіями, можуть забезпечити високоякісне виконання сільськогосподарських робіт згідно з агротехнічними вимогами в задані строки.

В бюро по працевлаштуванню Вовчанського району постійно звертаються керівники сільськогосподарських підприємств і фермери з проханням задовольнити потребу в вакансіях трактористів сільського господарства.

ЗАГАЛЬНОПРОФЕСІЙНІ ВИМОГИ:

 1. раціонально та ефективно організовувати працю на робочому місці;
 2. додержуватися норм технологічного процесу;
 3. не допускати браку в роботі;
 4. знати і виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці й навколишнього середовища, додержуватися норм, методів і прийомів безпечного ведення робіт;
 5. використовувати в разі необхідності засоби попередження і усунення природних і не передбачуваних негативних явищ (пожежі, аварії, повені та тощо);
 6. знати основи інформаційних технологій.

ВИМОГИ ДО ОСВІТНЬОГО РІВНЯ

Повна загальна середня освіта.

СФЕРА ПРОФЕСІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ ВИПУСКНИКА

Сільське господарство. Надання послуг населенню та організаціям сільськогосподарською технікою.

СПЕЦИФІЧНІ ВИМОГИ

Вік, коли дозволяється працювати по даній професії: 18 років. Відсутність медичних протипоказань. Стать: жіноча, чоловіча.

Учні 10-11 класів мають можливість вивчати трактори, сільськогосподарські машини, агротехнологію в Вовчанському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, в якому можна одержати базові знання з механізації сільського господарства і після успішної складання кваліфікаційних екзаменів одержати професію «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1».

Дана професія може бути базовою для одержання споріднених професій в сільському господарстві.

Ігра ПДР
 • Ігра ПДР ПЕРЕХРЕСТЯ
 • Наші фото
  Наше опитування
  Як ви оцінюєте робітничу професію?
  Всього відповідей: 35
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  Пошук
  Наша кнопка
  с.Симинівка © 2020Хостинг від uCoz